ÜYELİK İŞLEMLERİ

Çarşaf

Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Müslin Çarşaf: Büyük Boy Çok Amaçlı Müslin Bezler

Büyük boy müslinlerin, pek çok farklı yerde kullanıldıklarını görebilirsiniz. Özellikle de geniş ölçüleri sayesinde müslin bezler, bebek ihtiyaçları yanı sıra yatak odası tekstili olarak da karşımıza çıkmaktadır. 

Müslin çarşaf, pike, yatak örtüsü, battaniye son zamanlarda alerjik bünyelere sahip kişiler ve bebekler için sağlıklı bir uyku vadetmektedir. Müslin çarşaf  uyku kalitenizi en üst düzeye çıkaracak dokuya sahiptir. Yumuşak, seyrek dokunmuş, nefes alabilen ve terletmeyen müslin kumaş, çarşaf olarak kullanmak için oldukça uygundur. Hele de bebek uyku tekstil ürünlerin tercih edilmesi uzmanlar tarafından da önerilmektedir. Lastikli ya da lastiksiz olarak üretilen müslin bebek çarşafını deliksiz ve uzun bir uyku için hemen bugün kullanmaya başlayabilirsiniz.

Çok Amaçlı Müslin Bezler

Özellikle büyük boy müslin örtüler farklı amaçlarla kullanılmaya oldukça uygundur. İster değişik katlama stilleri ile daha küçük bir alanda değerlendirebilir, isterseniz çift kişilik çarşafı olarak yatağınıza serebilirsiniz.

Kısacası çok amaçlı müslinler siz ne isterseniz o olur. 

Puset örtüsü olur, emzirme önlüğü olur, bebek çarşafı olur, diz battaniyesi olur, şal olur…

Ama ölçüleri büyükse hayal edemeyeceğiniz 

Büyük Boy Müslin Bez Ölçüleri

Büyük boy sınıfına giren müslin örtüler daha çok 160x160 cm ve 120x120 cm ölçülerinde kare şeklinde üretilmektedir. Tabii özel ihtiyaçlarınız için metrelik satış yapan güvenilir bir yerden müslin kumaş alarak dilediğiniz boyut ve biçimlerde de müslin örtüler elde etmeniz mümkün. Dikdörtgen, yuvarlak ya da oval… 

Geniş ölçülerdeki müslin bezler çarşaf olarak kullanılabilecek büyüklüktedir. İster bebek yatağı ister tek kişilik yataklar için çarşaf niyetiyle serebilirsiniz. Dilerseniz battaniye ve pike gibi de kullanabilirsiniz. 

Dediğimiz gibi müslin, çok amaçlı bir kumaştır. Boyut ve şekillerine göre farklı yerlerde kolayca kullanılabilir.

Lucca and Milka © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır