ÜYELİK İŞLEMLERİ

Hakkımızda


Lucca and Milka tüm dünyaları oyun olan, kalpleri sevgiyle dolu iki sevimli dost.

Aralarına bir kardeşin gelmesiyle çocukların dünyasına girip bir daha hiç çıkmak istemediler. Yıllardır alışılagelmiş dekorların içerisinde yaratılan ortamlardan sıkılarak çocukların mekanlarına yeni bir soluk getirmek için hemen çalışmaya başladılar.

Ülke ülke tüm dünyayı gezdiler, çocuklar üzerine yapılmış birçok tasarım ve stiller incelediler. Kararlı, konsantrasyonu güçlü, saflık ve sadelik ile ruhlarını besleyen nesiller yetiştirmek üzere ağırlık olarak siyah ve beyaz renklerle çalışmaya karar verdiler.

Kolları sıvayıp atölyeye girdiler. Her bir kalıp tek sefer kullanılmak üzere hiçbiri diğerinin birebir aynısı olmayan, sevgi dolu ellerde özel üretilecek tasarımlar yapmaya başladılar. Çocuklar ve hassas ciltleri için organik, en saf boyaları ve kumaşları buldular. Mümkün olduğunca az işlem görmüş pamuklu kumaşlar seçtiler.

Bunun yanında renklerden de tümüyle vazgeçmek istemediler. Sade ve dingin tarzından uzaklaşmadan, soft ve naturel renkler ile hayatımızı renklendirecek ufak dokunuşlar da yaptılar.

Özel günlerinizi unutmayıp arkadaşları Tavshe ve Ratatoile ile farklı kategoriler çalışarak eğlenceli tasarımlarını da sizlerle paylaşacaklar.

Şimdi büyük bir coşku ile tanışacakları yeni çocukları bekliyorlar.

 

Tüm Ekip Adına Sevgiler,

Lucca and Milka

 

Lucca and Milka © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır