ÜYELİK İŞLEMLERİ

Mülkiyet Hakları


MÜLKİYET HAKLARI

Lucca and Milka markasının tüm kullanım ve mülkiyet hakkı VİENTO ELEKTRONİK BİLGİSAYAR REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TEKSTİL SAVUNMA SANAYİ GIDA AMBALAJ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.’ye ait olup ( kısaca Viento Danışmanlık olarak geçecektir ), site VİENTO DANIŞMANLIKtarafından işletilmektedir. Lucca and Milka tasarımları koruma altındadır.Site içeriği ve ürünlerdeki tüm fikri haklar marka hak sahibinin açıkça izni olmadan kullanılamaz, sitenin içeriği hiç bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrardan üretilemez, tekrardan yayınlanamaz, değiştirilemez, indirilemez, yüklenemez veya dağıtılamaz. 

Lucca and Milka’nın önceden yazılı izni alınmaksızın siteden alınan belge, bilgi ve görseller üzerinde Lucca and Milka’nın herhangi bir sorumluluğu olmadığı gibi, bunları kullananlar hakkında her türlü hukuki ve cezai yola başvurma hakkı saklıdır.

Lucca and Milka’nın site içeriğinde yer alan veya site üzerinden erişilebilen bir içeriğin, materyalin veya bilginin doğruluğu, telif hakkına uygun olup olmadığı, yasallığı veya topluma uygunluğu konularında bir araştırma yapma mecburiyeti ve yükümlülüğü yoktur.

 

GİZLİLİK VE GÜVENLİK

Lucca and Milka, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla
bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb...) sizlerden talep etmektedir. Sunucularımızda toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında, gerektiğinde ürün teslimatı sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarmak üzere sadece Lucca and Milka bünyesinde kullanılmaktadır.

Lucca and Milka, üyelik formlarından topladığı bu bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiç bir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.

Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden seçimini değiştirebilir.

Lucca and Milka, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Lucca and Milka, müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standartıdır.

 

 

Lucca and Milka © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır