ÜYELİK İŞLEMLERİ

Müslin Örtü

19 sonuçtan 1 ile 19 arası görüntüleniyor.
19 sonuçtan 1 ile 19 arası görüntüleniyor.

Müslin Örtüler

Müslin kumaştan üretilen bebek ağız bezi, omuz bezi, emzirme önlüğü, battaniye, pike gibi pek çok farklı amaçla kullanılan bezlere müslin örtü denmektedir.

Müslin kumaş dokusu sayesinde özellikle bebeklerin cildi ve sağlığı için en çok tercih edilen ürünlerden biridir.

Nefes alabilen yapısı, vücut ısısını koruyan, terletmeyen ve su emici özelliğe sahip müslin, anti-allerjik yapısı ile de bebeğinize ihtiyacı olan konforu sağlamanıza yardımcı olur.

Müslin kumaş özellikleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Blog yazımızı okuyabilirsiniz.

En İyi Müslin Markası

“Bebeğim için en iyi müslin bez markası hangisi?” sorusunun cevabı annelerin ve anne adayları için oldukça önemlidir. Zira yenidoğan bebeklerin her anında müslin örtüler kullanılıyor ve bu çok amaçlı örtülerin hangi kumaştan yapıldığı, nasıl dokunduğu, dikiminin nasıl yapıldığı, hangi tür boyalarla renklendirildiği, organik olup olmadığı bebeklerin sağlığı için büyük bir önem arz ediyor.

Kısacası en iyi müslin markasının hangisi olduğuna karar vermek biraz da müslin kumaş özelliklerini ve organik müslini diğerlerinden nasıl ayırt edeceklerini bilmekten geçiyor. Bu sebeple sizler için müslin kumaştan yapılan ürünlerimizin özelliklerini şeffaf bir şekilde sıralamak istiyoruz.

Lucca&Milka Müslin Özellikleri Nelerdir?

  • Müslin örtüler, %100 pamuklu kumaşlardan üretilir.

  • Kumaşlar ham dokuma ile elde edilir.

  • Kumaşlara renk verirken beyazlatma işlemi (klor) uygulanmaz.

  • Renklendirme ve desen için Organik GOTS Sertifikalı boyalar kullanılır.

Müslin Fiyatları

Müslin örtü fiyatları kumaşın kaç kat dokunmuş olduğuna, ölçülerine, tasarımına ve diğer bazı özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir.

Örneğin bir müslin ağız bezi boyutunun da küçük olması nedeniyle ucuz olabilirken, müslin battaniye hem dokusunun kalın olması hem motiflerinin çeşitliliği nedeniyle pahalı olabilmektedir.

Tabii müslin bezlerin doğal yapısını ve uzun ömürlü kullanıma uygun olduklarını düşündüğünüzde fiyat kalite performansının doğru orantıda olduğunu rahatça görebilir, bebeğiniz için en doğru seçimi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Lucca and Milka © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır