ÜYELİK İŞLEMLERİ

Ağız Bezi ve Omuz Bezleri

5 sonuçtan 1 ile 5 arası görüntüleniyor.
5 sonuçtan 1 ile 5 arası görüntüleniyor.

Müslin Ağız Bezi

Bebeğinizin hassas cildi için en sağlıklı tercih olan müslinin en sık kullanım alanlarından biri de ağız bezidir. Emzirme sonrası, mama yedirdikten sonra, bebeğinizin gazını çıkarırken ağız bölgesini silmek için müslin ağız bezleri anneler tarafından gönül rahatlığıyla tercih edilmektedir. Çünkü müslin ağız bezi bebeklerin teni kadar yumuşaktır.

Müslin Ağız Bezi Özellikleri

Bilindiği üzere müslin kumaş, bebeklerle ilgili her alanda kullanılıyor. Kundak, alt açma bezi, mendil, pike, yatak örtüsü, emzirme önlüğü, sırt ter bezi… Boyut ve şekillerine göre farklı amaçlarla kullanılabilen bu çok amaçlı örtülerin küçük ölçülerdeki tasarımları bebek ağız mendili olarak satılmaktadır.

Genellikle 80x80cm, 75x75cm ya da 120x120cm boyutlarında tasarlanan müslin ağız bezleri, omuz bezi niyetiyle de satın alınır. Burada amaç bebeğinizi omzunuza aldığınızda teninin %100 pamuklu yumuşak ve anti-alerjik bir kumaşa değmesini sağlamaktır.

Ayrıca bebeğinizin terini almak için müslin mendilleri sırt ter bezi olarak da kullanabilirsiniz. Müslin kumaş emici özelliği sayesinde bebeğinizin terini anında emer ve hızlı kuruma özelliği ile de siz anneler için sık kullanım rahatlığı sunar.

Organik Bebek Ağız Bezi

Bebek ağız bezi alırken organik sertifikalı olmasına özen göstermelisiniz. Özellikle renkli, baskılı, desenli tasarımları tercih edecekseniz kullanılan boyaların %100 organik sertifikalı olduğundan emin olmalısınız. Çünkü kumaştan önce terle birlikte cilt boyayı emdiği için asıl önemli olan boyanın organik olmasıdır.

Lucca & Milka bebek ağız bezleri diğer tüm müslin tasarımlarında olduğu gibi Organik GOTS Sertifikalı boyalar kullanır.

Sizler de Lucca & Milka ağız bezlerini omuz mendili, mama önlüğü, sırt bezi, ter bezi, gaz çıkarma örtüsü gibi farklı amaçlarla aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan kullanabilirsiniz.

Lucca and Milka © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır