ÜYELİK İŞLEMLERİ

Müslin Kundak

5 sonuçtan 1 ile 5 arası görüntüleniyor.
5 sonuçtan 1 ile 5 arası görüntüleniyor.

Müslin Kundak

Bebeğinizi tam ya da yarım kundaklamak için onu bir anne gibi yumuşacık bir şekilde sarıp sarmalayacak müslin kundak battaniye ve örtüleri tercih etmelisiniz. 

“Neden müslin örtüyü kundak olarak kullanmalıyım?” diye soracak olursanız Lucca & Milka olarak cevabımız bebeğinizin sağlığı için olacaktır. 

Müslin kundak, yumuşaktır bebeğinizi rahatsız etmez. Müslin kundak anti-alerjiktir, solunum problemlerine yol açmaz. Müslin kumaş yüksek emici özelliğe sahiptir bebeğinizin terini emer onun hasta olmasını önler. Nefes alabilen seyrek dokusu sayesinde bebeğinizin rahat bir uyku çekmesini sağlar. 

Bebek Kundak Modelleri

Lucca & Milka’nın nordik sade ve doğadan ilham alan tasarımlarının yansımasını bebek kundağı için kullanacağınız müslin çok amaçlı örtülerde de bulacaksınız.

Fil, mercan, geyik, yıldız, panda, tavşan, yarasa, gökkuşağı, bulut gibi desenler bebek kundak müslin örtülerinde bulacağınız desenlerden sadece bazıları. 

Kısacası naturel renk ve modellerde kundak battaniye ve örtü arıyorsanız doğru yerdesiniz. 

Yarım Kundak Nasıl Yapılır?

Lucca & Milka müslin bebek kundağınızı seçtiyseniz size ek bilgi olarak yarım kundak yapımından bahsetmek isteriz. 

Alt kundak olarak da bilinen yarım kundak uzman doktorlar tarafından ince müslin örtü ile yapılması tavsiye edilir. Buradaki amaç bebeğinizin vücut ısısını aşırı derecede yükseltip onu rahatsız etmemektir. Zaten yarım kundak da bebekleri sakinleştirmek ve daha uzun uyumalarını sağlamak maksadıyla yapılmaktadır. 

Müslin örtünüzü çapraz şekilde serip yarım kundak yapımına başlayabilirsiniz. Bebeğinizi müslinin üzerine koyun ve önce bir kolunun üzerinden müslini örtün, ardından ayak ucundaki örtüyü omuzuna doğru örtün. Son olarak açıkta kalan kolunun üstünden de örtüyü sırt tarafına doğru sarın. Ancak çok sıkı bir şekilde sarmamaya özen gösterin. Kolunuzun girebileceği gevşeklikte yarım kundaklamayı yapın. 

Özellikle bacaklarını çok birleştirip sıkıştırmadan sarın. Aksi takdirde kalça çıkığı gibi sorunlara neden olabilirsiniz.

Lucca and Milka © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır